Erotyka w amerykańskim wydaniu

Społeczność zaczyna być coraz bardziej otwarta na to, co jest dostępne na świecie. Między innymi na książki erotyczne, które nie mają w sobie nic z perwersji. Ktoś może powiedzieć, że takie książki nie powinny być tak powszechnie dostępne. Czas skończyć z tym raz na zawsze. Erotyki to prawdziwe dzieła sztuki, które są w stanie zapoznać nas z bardzo ciekawymi bohaterami i niesamowitymi przygodami. Jedną z takich książek o silnym zabarwieniu erotycznym są The Rivals. Rywale Vi Keeland (https://www.taniaksiazka.pl/the-rivals-rywale-vi-keeland-p-1487819.html).

Bestsellerowa autorka

Jeżeli chodzi o tą autorkę, to mamy do czynienia z samymi bestsellerami, które zawsze bardzo wysoko plasują się, jeżeli chodzi o listę przebojów New York Times. Jak wszyscy doskonale zdają sobie z tego sprawę, jest to jedna z najbardziej poczytnych i opiniotwórczych gazet. Jeżeli twierdzą oni, że Vi Keeland ma talent, to faktycznie musi tak być. Autorka ma w swoim dorobku wiele niesamowitych książek, w tym chociażby „Bossman”, „Drań z Manhattanu”, „Egomaniac”’, „Gracz”, „Przebaczenie”, „Show”, itd. Autorka zawsze miała problem z naukami ścisłymi, Tylko, że (o ironio!) wyszła za mąż za nauczyciela nauk ścisłych. Wakacje uwielbia spędzać na Santorini, a na co dzień mieszka z rodziną w Nowym Jorku. Łączna liczba jej sprzedanych książek, to ponad milion egzemplarzy. Czas więc na kolejny hit.

Sprawy spadkowe

Sophie i Weston są zmuszeni do tego, aby uporządkować bałagan, którego narobili ich dziadkowie. Dawni przyjaciele, a później wrogowie, pokłócili się przez kobietę. Nie przeszkadzało im nawet to, że byli konkurentami biznesowymi. Dopiero miłość do jednej kobiety stała się kością niezgody pomiędzy nimi. Co prawda, owa kobieta żadnego z nich nie wybrała, ale oni do tej pory w żaden sposób się nie pogodzili. Nienawiść była przekazywana potem kolejnym pokoleniom. Dzieci dziadków, a potem pokolenie wnuków zostało nauczone – tej drugiej rodzinie mówimy nie. Sophie i Weston doskonale zdawali sobie z tego sprawę, ale i tak w dawnych czasach raz wylądowali w łóżku. Tylko, że obydwoje nie przywiązali do tego specjalnej uwagi. Teraz zostali wyznaczeni do tego, aby zająć się spadkiem, która dawna ukochana dziadków im zostawiła. Jest to wielki hotel, który ma szansę na to, aby przynieść im duży zysk. Tylko, że trzeba się nim w odpowiedni sposób zająć. Czy jest na to szansa, jeżeli obydwoje żywią do siebie wielką niechęć, która została im przekazana z pokolenia na pokolenie. Chyba nikt nie spodziewa się tego, co tak naprawdę wydarzy się w tej książce.